Zadłużone mieszkanie? Sprzedaj je nam!

Jesteś właścicielem zadłużonego mieszkania? Chętnie odkupimy je od Ciebie. Jesteśmy firmą skupującą wszelkiego rodzaju mieszkania obciążone długami. Jeśli tylko chcesz, możesz sprzedać nam każde mieszkanie, dom lub lokal.

Jak działa nasza oferta?

Działalnością naszej firmy jest skup zadłużonych mieszkań. Zadłużenie to może wynikać z:
– długów wobec Urzędu Skarbowego bądź ZUS
– kredytu hipotecznego
– pożyczki
– niepłacenia czynszu lub rachunków bieżących
– zajęcia komorniczego

Skupujemy zadłużone mieszkania od wielu lat. Długi czas w branży zaprocentował sporą wiedzą o rynku mieszkań i nieruchomości oraz zdobytym doświadczeniem. Swoja pracę wykonujemy z należyta pasją i zaangażowaniem o czym mogą świadczyć dobre opinie klientów korzystających z naszych usług. Jesteśmy firmą godną zaufania gdyż staramy się jak najszybciej dokonać niezbędnych formalności oraz zakończyć transakcję wypłatą gotówki.

Jakie korzyści niesie za sobą sprzedaż zadłużonego mieszkania? Na pewno jest to jeden ze sposobów wyjścia z zadłużenia. Dodatkowo sprzedając mieszkanie obciążone zajęciem komorniczym możesz liczyć na kwotę skupu wyższą niż ta uzyskana w procesie licytacji prowadzonej w ramach egzekucji komorniczej. Skup zadłużonych mieszkań pozwala w dużym stopniu uniknąć stresowej sytuacji jaką niewątpliwie jest dług. Sprzedaż zadłużonego mieszkania pozwala na pozyskanie środków zarówno na oddłużenie go, jak i zdobycie środków na zakup nowego mieszkania.

Dlaczego dobrze jest sprzedać mieszkanie w skupie?

Przede wszystkim ten sposób sprzedaży pozwala zaoszczędzić czas, a to niezmiernie ważny aspekt. Procedura skupu zwykle przebiega wyjątkowo szybko i sprawnie. Drugim, ważnym powodem jest to, iż jedynie w skupie można sprzedać mieszkanie zadłużone lub będące w złej kondycji kiedy brak środków na jego gruntowny remont. Samemu raczej ciężko znaleźć nabywcę takiego mieszkania, gdyż to właśnie na niego spadłby obowiązek spłaty zadłużenia a dodatkowo uniemożliwi mu wzięcie kredytu na jego zakup. A nikt przecież nie chce ponosić dodatkowych kosztów związanych z potencjalnym remontem mieszkania.

Kto może sprzedać zadłużone mieszkanie w skupie?

Zadłużone mieszkanie może sprzedać każda osoba prywatna a także firma. Skorzystanie z opcji sprzedaży mieszkania do skupu procentuje szybkim znalezieniem nabywcy oraz co najważniejsze szybkie zdobycie gotówki. Skup zadłużonych mieszkań bez kłopotu dokona zakupu mieszkań znajdujących się w złym stanie oraz tych zajętych przez komornika. Skup zadłużonych mieszkań to niejednokrotnie ostateczne wyjście z sytuacji. Zadłużone mieszkanie można bez przeszkód sprzedać bez względu na rodzaj jego zadłużenia.

Nieistotne czy jest to mieszkanie z hipoteką czy zakupione na kredyt trudny do spłacenia. Ponadto mieszkanie z komornikiem o ile nie zostało przez niego całkowicie przejęte. Jedynym warunkiem gdy sprzedaż może nie dojść do skutku jest sytuacja gdy wysokość zadłużenia przekracza wartość mieszkania.

Procedura sprzedaży zadłużonego mieszkania

Po pierwsze zgłoszenie chęci sprzedaży oraz oględziny przedmiotu sprzedaży. Okazanie wszystkich, niezbędnych dokumentów w tym aktu własności oraz Księgi wieczystej. Kolejnym etapem jest wycena mieszkania. Możliwa jest negocjacja ceny. Kiedy strony dojdą do porozumienia, dokonane zostają wszelkie formalności w biurze notarialnym. Ostatni etap to wypłata środków.
Procedura sprzedaży zadłużonego mieszkania trwa od 2 do 3 dni.