Sprzedaj nieruchomość i pozbądź się długu raz na zawsze!

EOS to firma międzynarodowa, zajmująca się szeroko pojętymi wierzytelnościami. Jest znana na całym świecie z najwyższej jakości świadczonych usług, profesjonalizmu, a także indywidualnego podejścia do każdego z klientów. EOS oferuje między innymi windykację na zlecenie, zakup należności, a także outsourcing procesów biznesowych.

Triki stosowane przez firmy windykacyjne – nie daj się na nie złapać!

Jednym z problemów dzisiejszego świata jest nieuczciwość firm windykacyjnych, których działania niekiedy nie zostają poddawane regulacji przez żadne z obowiązujących nas praw. Stosują one różnorodne, coraz bardziej zaskakujące, techniki wprowadzania dłużnika w błąd, aby ten zapłacił należność w jak najszybszym tempie. Do najczęstszych metod manipulacyjnych, wykorzystywanych przez organizacje windykacyjne, jest bazowanie na niewiedzy osoby zadłużonej. Musisz jednak pamiętać, że windykator to nie komornik sądowy, z tego też powodu realna możliwość jego działań jest znacznie ograniczona. Nie daj sobie więc wmówić, że zostało wszczęte jakiekolwiek postępowanie sądowe przeciwko Tobie czy znanym Ci osobom, które borykają się z problemem zadłużenia. Nie wierz również firmom, proponującym programy lojalnościowe, mające postać niewielkiej nagrody w stosunku do ilości zapłaconego budżetu.

Dostałem wezwanie do zapłaty od EOS – co robić?

A może to właśnie Ty padłeś ofiarą firmy windykacyjnej? W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie! To nic nie kosztuje, a rezultaty są naprawdę zdumiewające. Spróbuj już dziś i pozbądź się długu raz na zawsze. Na samym początku jednak, należy wspomnieć, jakie kwestie musisz wziąć pod uwagę, chcąc się podjąć jakichkolwiek kroków w stosunku do grupy EOS. Weź pod uwagę:

  • wysokość osiąganego dochodu
  • możliwości zarobkowe, związane bezpośrednio z Twoim wiekiem, ale przede wszystkim stanem zdrowia
  • posiadany majątek wraz z jego wartością
  • ilość wszelkich zobowiązań wobec wierzycieli, którym musisz stawić czoło
  • rodzaj posiadanych zobowiązań
  • wysokość posiadanych zobowiązań, mając na względzie również kwestie ciągle rosnących odsetek

Sprzedaj mieszkanie, pozbądź się długu

Najpowszechniejszym rozwiązaniem, które cieszy się największą popularnością wśród dłużników, mających kontakt z firmą windykacyjną, jest pozew sądowy. Nie jest to jednak korzystna we wszystkich przypadkach opcja, zważywszy na to, iż posiada ona stosunkowo niewielkie szanse na powodzenie. Niekiedy, wartość długu przekracza kilkaset tysięcy, a nawet kilka milionów złotych, co jest równe cenie za posiadłość. Ty jednak, nie otrzymujesz dostatecznej ilości dochodów, które pozwalają Ci na spłatę zaciągniętego kredytu. Sprawa przegrana, a Ty znów zostajesz z długiem, który musisz jak najszybciej spłacić. Niekoniecznie! Mamy dla Ciebie alternatywne rozwiązanie! Wystarczy, że sprzedasz swoją nieruchomość, a odpowiednie instytucje zrobią wszystko za Ciebie. W taki sposób, możesz pozbyć się całego długu.

Sprzedaż nieruchomości – skorzystaj z pomocy naszych specjalistów

Twierdzisz, że sprzedaż nieruchomości to krok, który pomoże Ci w spłacie długu, tym samym ratując Ciebie i Twoją rodzinę od udziału w rozprawie sądowej? W takim razie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam, wyjdziesz z kłopotów z sukcesem! W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami już dziś i podejmij współpracę. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.